Dunajská 8, 811 08 Bratislava 02/529 31 579, 526 34 147 extra.well@extrawellplus.sk

Feyenoord - Groningen (letecky)

Destinácia: Holandsko, Južný Holland, Rotterdam
Kód zájazdu: 1278424
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Športové podujatia
Eurovíkendy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Popis zájazdu

ZAUJÍMAVOSŤ: V klube, kde začal a ukončil svoju kariéru slávny Arjen Robben, dnes hviezdi slovenský záložník Tomáš Suslov, ktorý patrí medzi najväčšie mladé nádeje slovenského futbalu.

PREČO NAVŠTÍVIŤ: Feyenoord má úžasnú formu a za titulom ho ťahá aj pravidelne hrajúci stopér Dávid Hancko. Groningen zase bojuje o udržanie a v „slovenskom súboji“ tak pôjde o veľa.

VHODNÉ PRE: Priaznivcov Feyenoordu či holandského futbalu, fanúšikov Slovákov hrajúcich v zahraničí, ako výlet do Rotterdamu – jedinečného mesta a najväčšieho prístavu Európy


Program zájazdu: 

PIATOK, 3. 3.: Odlet do Amsterdamu. Po prílete, presun rýchlovlakom na hotel v Rotterdame (ubytovanie najskôr od 14:00 hod). Zoznámenie sa s okolím a relax po precestovanom dni.

SOBOTA, 4. 3.: Voľný program (napr. Prehliadka centra Rotterdamu, Starého prístavu, Kinderdijkské mlyny, Návšteva Rotterdamskej tržnice)

NEDEĽA, 5. 3.: Radi zabezpečíme vstupenky na miestne atrakcie (napr. Múzeum Boymans-van Beuningen, Veľký kostol sv. Vavrinca, Erasmus Bridge). Neskôr presun na štadión a sledovanie zápasu Feyenoord - Groningen

*Možnosť zakúpiť si balík obsahujúci: Transfer loďou na futbal s najlepšími miestami na sedenie, trojchodový obed alebo večeru s pitím zadarmo v prestížnej reštaurácií Zalmhuis, Oficálne suveníry.

PONDELOK, 6. 1.: Odhlásenie z hotela a voľný program (napr. nákupy suvenírov). Neskôr presun rýchlovlakom na letisko a odlet z Amsterdamu.
MINIMÁLNA NAPLNENOSŤ PRE OSOBNÚ ÚČASŤ DELEGÁTA NA ZÁJAZDE: 10 OSÔB V OPAČNOM PRÍPADE POSKYTNEME ASISTENCIU NA DIAĽKU

UŽITE SI FUTBAL BEZ STAROSTÍ A OSTATNÉ NECHAJTE NA NÁS
Denne pre vás sledujeme podmienky pre cestovanie a návštevu štadiónov
Máme špeciálne poistenie, ktoré pokrýva aj storno v prípade ochorenia na covid
Ak sa zápas z pandemických dôvodov preloží, zruší, alebo odohrá bez divákov - automaticky vám vrátime voucher na 100% zaplatenej sumy 

Dátum zápasu:
5.3.2023

Cena obsahuje:
Obojsmernú letenku, lístok na vlak, ubytovanie v 3* hoteli, vstupenku na zápas, služby delegáta, infobalíček, garanciu

Štadión:
Stadion Feijenoord, Rotterdam

Rotterdam