Dunajská 8, 811 08 Bratislava 02/529 31 579, 526 34 147 extra.well@extrawellplus.sk

Manchester United - Brentford (letecky)

Destinácia: Veľká Británia, Anglicko, Manchester
Kód zájazdu: 1234276
Cena od: 550 €
Príplatky od: 0 €
Športové podujatia
Eurovíkendy

Výber termínu

16.05.2023 3 dni 550 € +0 € odlet: Viedeň, Budapešť letecká

Popis zájazdu

 Navštívte kultový štadión Old Trafford v spoločnosti najväčšej športovej CK na Slovensku a užite si slávnu Premier League naživo!

Program zájazdu: 

PIATOK:
Odlet do Veľkej Británie. Po prílete presun na hotel (ubytovanie najskôr od 14:00 hod). Zoznámenie s okolím a voľný program.

SOBOTA:
Radi zabezpečíme vstupenky na miestne atrakcie (Národné futbalové múzeum, plavba loďou po kanáloch, hop-on hop-off autobus, prehliadky futbalových štadiónov). Neskôr presun na štadión a sledovanie zápasu Manchester United - Brentford.

NEDEĽA:
Odporúčame bezplatné atrakcie (návšteva centra a fanshopu, Manchesterská katedrála).

PONDELOK:
Odhlásenie z hotela (do 12:00 hod), neskôr presun na letisko.


Denne pre vás sledujeme podmienky pre cestovanie a návštevu štadiónov. Máme špeciálne poistenie, ktoré pokrýva aj storno v prípade ochorenia na covid. Ak sa zápas neodohrá podľa plánu, vrátime vám voucher na 100 % zaplatenej sumy.


CK nenesie zodpovednosť za prípadné zmeny v podmienkach vstupu do krajiny, na podujatie, ako aj návratu na základe vyhlásenie Úradu verejného zdravotníctva, vlády alebo iného orgánu jednotlivých krajín. Garantujeme zabezpečenie cesty do destinácie a vstup na podujatie pri splnení požadovaných podmienok danej krajiny a konkrétneho organizátora, ale tieto pravidlá a podmienky už znáša klient, pričom je zodpovedný za ich dodržiavanie. Vo vlastnom záujme odporúčame sledovať aktuálne informácie, nariadenia a povinnosti pri vstupe/po návrate na webe MZV.

Dátum zápasu:
30.4.2022

Cena obsahuje:
Obojsmernú letenku, ubytovanie, vstupenku na zápas, služby delegáta, garanciu

Štadión:
Old Trafford, Manchester

Manchester