Dunajská 8, 811 08 Bratislava 02/529 31 579, 526 34 147 extra.well@extrawellplus.sk

Manchester United - Leicester (letecky)

Destinácia: Veľká Británia, Anglicko, Manchester
Kód zájazdu: 1234245
Cena od: 690 €
Príplatky od: 0 €
Športové podujatia
Eurovíkendy

Výber termínu

17.02.2023 4 dni 690 € +0 € odlet: Viedeň, Budapešť letecká

Popis zájazdu

Poďte si vychutnať hromové „Siuuuuu!“, ktoré sa ozýva legendárnym Old Trafford po každom góle Cristiana Ronalda.

Program zájazdu: 

PIATOK:
Odlet do Veľkej Británie. Po prílete presun na hotel (ubytovanie najskôr od 14:00 hod). Zoznámenie s okolím a voľný program.

SOBOTA:
Radi zabezpečíme vstupenky na miestne atrakcie (Národné futbalové múzeum, plavba loďou po kanáloch, hop-on hop-off autobus, prehliadky futbalových štadiónov).

NEDEĽA:
Odporúčame bezplatné atrakcie (návšteva centra a fanshopu, Manchesterská katedrála). Neskôr presun na štadión a sledovanie zápasu Manchester United - Leicester.

PONDELOK:
Odhlásenie z hotela (do 12:00 hod), neskôr presun na letisko.

Denne pre vás sledujeme podmienky pre cestovanie a návštevu štadiónov. Máme špeciálne poistenie, ktoré pokrýva aj storno v prípade ochorenia na covid. Ak sa zápas neodohrá podľa plánu, vrátime vám voucher na 100 % zaplatenej sumy.


CK nenesie zodpovednosť za prípadné zmeny v podmienkach vstupu do krajiny, na podujatie, ako aj návratu na základe vyhlásenie Úradu verejného zdravotníctva, vlády alebo iného orgánu jednotlivých krajín. Garantujeme zabezpečenie cesty do destinácie a vstup na podujatie pri splnení požadovaných podmienok danej krajiny a konkrétneho organizátora, ale tieto pravidlá a podmienky už znáša klient, pričom je zodpovedný za ich dodržiavanie. Vo vlastnom záujme odporúčame sledovať aktuálne informácie, nariadenia a povinnosti pri vstupe/po návrate na webe MZV.

Dátum zápasu:
3.4.2022

Cena obsahuje:
Obojsmernú letenku, ubytovanie, vstupenku na zápas, služby delegáta, garanciu

Štadión:
Old Trafford, Manchester

Manchester