Dunajská 8, 811 08 Bratislava 02/529 31 579, 526 34 147 extra.well@extrawellplus.sk

Aplend City Hotel Michalska

1 2 3 4 5 6 7
Destinácia: Slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Kód zájazdu: 1122357
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Aplend City Hotel Michalska

TV parkovisko internet, WiFi klimatizácia
Vzdialenosť od centra: 0 m
Poloha:
Hotel sa nachádza v najstaršej a historicky najbohatšej časti Starého Mesta, len niekoľko metrov od Michalskej veže. Neskorobarokový meštiansky dom bol postavený už v 15. storočí. Do historických priestorov sa tak vniesol duch súčasnosti. Poloha hotela robí každú pamiatku rýchlo dostupnou.

Vybavení:
K dispozícii je vonkajší nekrytý úložný priestor pre bicykle, monitorovaný kamerou. Za príplatok si môžete požičať ochrannej prikrývky na kolesá. Hotel poskytuje svojim hosťom zvýhodnenú cenu za parkovanie v Garážach Centrum na Uršulínskej ulici. Cena parkovného na 24 hodín je 19 EUR. V prípade záujmu hostia môžu využiť lacnejšiu alternatívu parkovania a to na Fajnorovom nábreží pri Dunaji.

Pokoje:
Ponúka elegantné klimatizované izby s LCD TV a bezplatným LAN pripojení. Hotel má 14 izieb rozmiestnených na 3 poschodiach. 12 hotelových izieb je dvojposteľových. 1 izba je jednoposteľová a 1 izba je štvorposteľová. Izby sú rozmiestnené do 4 kategórii: jednolôžková, dvojlôžková, dvojlôžková superior a štvorlôžková. Detská postieľka príplatok 15 EUR / za pobyt.

Stravování:
Raňajky formou bufetu. Hostia hotela Michalska získavajú k svojmu pobytu aj zľavu do reštaurácie Koliba Kamzík v hodnote 10%.